ADJATAY CUIR NARCOTIQUE EDP 100ML

829,00

Narkotyczna Skórzana

Na stanie

SKU: GT100 Kategorie: ,
 

Opis

„ Diabelska zmysłowość, zakazana słodycz lśniąca w cieniu wszechmocnego dżinnaAdjatay’a, księcia aromatycznych, przejmujących dreszczy!

„Zerwany latem w Grasse kwiat, o którym zapomniałam, biała, niewinna tuberoza, pozostawiona w zwyczajnej skórzanej torbieZnużona, długo nie poddawała się, przez całe dnie oddając ciepło skórze, budząc jej uśpione nuty o piżmowych, zwierzęcych akcentach ”

Alexandra Monet postawiła sobie za cel transformację tego zapachu, oswojenie
go i nadanie mu charakteru, dzikiego ale eleganckiego, łagodnego lecz donośnego, nieposkromionego, hipnotycznego. Niebezpieczny rytuał, wpleciony w meandry narkotycznych smug.

„Dla Adjataycuir narcotique” chciałam opracować pełną, ciemną, teksturowaną skórę, taką, która skrzypi w palcach, wydając przy tym zmysłowy zapach.

Barwionaelastycznatłoczonafull-grainlakierowana… Zawsze lubiłam pracować nad nutami skórzanymi, dzięki ich akcentom skórnym i nieskończonym możliwościom, jakie oferują.

Ażeby uzyskać ten szczególny efektpołączyłam ciemne, korzenne nuty
z esencją 
Styraksuesencją Kastoreum i olejkami eterycznymi Papirusa.
Na tej skórzanej strukturze
umieściłam Tubero, która uwolniła swe narkotyczne nuty dominując atmosferę. Osmoza między Tuberozą a Skórą jest doskonałanie gaszą się wzajemnie, razem współbrzmią i dopasowują się do siebie, tworząc silny efekt uzależniający

Rodzina olfaktywna

Narkotyczna Skórzana

Woda perfumowana
dla mężczyzn i dla kobiet

Narkotyczna

Zmysłowa

Elegancka

Autorka: Alexandra Monet

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ADJATAY CUIR NARCOTIQUE EDP 100ML”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *