PROMOCJA!
 

APOT.CARE RADIANT C EYE SERUM 10ml

90,30

Pierwsze dermatologiczne serum do skóry wokół oczu, które skutecznie zmniejsza cienie i rozświetla obszar wokół oczu. Celuje we dwie główne przyczyny cieni: pigmentację i słabe mikrokrążenie.

Na stanie

EAN: 3770001585932

SKU: A11 Kategorie: ,
 

Opis

Pierwsze dermatologiczne serum do skóry wokół oczu, które skutecznie zmniejsza cienie i rozświetla obszar wokół oczu. Celuje we dwie główne przyczyny cieni: pigmentację i słabe mikrokrążenie. Stosując regularnie, niebieskie i brązowe miejsca pod oczami są wyraźnie zmniejszone. HALOXYL COMPLEX obecny w serum wzmacnia jędrność i poprawia ton okolicy oczu. LIPOSOM WITAMINA C wykorzystany w serum to najłagodniejsza forma Witaminy C – sprawdzony środek tłumiący i rozjaśniający melaninę. EYE PHYTO COMPLEX2  zawierający arnikę i  kasztanowiec efektywnie rozjaśnia cienie, łagodzi  i poprawia mikrokrążenie. Doskonały do stworzenia idealnej pielęgnacji w połączeniu z innymi produktami z linii.

Działanie: Przeciw zasinieniom. Rozświetla. Rozjaśnia

Stosowanie: Masuj rollerem czystą skórę okolicy oka. Aplikuj rano, wieczorem i jeżeli jest taka potrzeba w ciągu dnia. Może być stosowany w innych liniach zmarszczek, takich jak linie uśmiechu, linie marionetki i obszar brwi. Podczas aplikacji roler powinien być skierowany kulką w dół.

Dodatkowe informacje

Pojemność

10ml