SANTO INCIENSO EXT 100ML

895,00

Na stanie

SKU: SW100 Kategorie: ,
 

Opis

Akordy Kadzidła i Mirry na sakralnej strukturze drzewnej Palo Santo, mistyczna kompozycja która przyciąga niczym poemat szamana w trakcie rytuału Ayahuesca.

„Podoba mi się idea palenia Palo Santo, by uwolnić jego zapach, to jak powrót do fundamentów świata perfumeryjnego, do czasów „per fumare’, zapachów, które były niejako ofiarą dla Bogów.”

Stworzyłam ten zapach łącząc Mirrę i Kadzidło z Drzewem Cedrowym z Atlasu, Gałką Muszkatołową i Bergamotką Kalabryjską, aby nadać mu świeżości i kontrastu. Drogocenne Piżmo otwiera tę drzewną kompozycję komfortową i zmysłową. Chciałam, by zapach był zaskakujący i komfortowy, jak modlitwa skierowana do niebios.”

Alexandra Monet, kreatorka perfum

UWAGA!

Ayahuesca
Santo Incenso Silage Sacre może wprowadzić Cię w stan transu i uzależnić. W nawiązaniu do Ayahuesca, ten psychotropowy mix często łączony jest z Palo Santo, stosowanym w szamańskim rytuale Amazonii.

WIĘCEJ
Południowo amerykańskie magiczne drzewo, Palo Santo było stosowane przez Inków dla jego mocy. Ma cenne właściwości: relaksujące i duchowe. Dziś mieszkańcy południowej Ameryki, szczególnie Peruwiańczycy, stosują je głównie dla celów medycznych. Jako palone kadzidło – Palo Santo chroni przed złymi duchami, peruwiańska piosenkarka Olga Mila śpiewa o nim „dusza drzewa ujawnia się gdy płonie”.
Boskie drzewo rośnie na suchym podłożu, to daje mu moc, potrzebuje jednak minimum 2 lat „na ziemi”, aby osiągnąć pełnię swoich mocy: tradycja wymaga, aby pozwolić drzewu obumrzeć i upaść.

SANTO INCIENSO EXT 100ML

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SANTO INCIENSO EXT 100ML”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *