Zestaw pielęgnacyjny Balmain Hair Couture

445,00

WKRÓTCE

Brak w magazynie

EAN: 8719638142236

SKU: 142236 Kategoria:
 

Opis

Limitowana kosmetyczka zawiera Sygnaturowe produkty Balmain Hair Couture, które zapewnią włosom odpowiednią pielęgnację, ochronę i odżywienie. To boskie duo, sekret stylistów backstage’u – włosów wyglądających zdrowo i ze wspaniałym połyskiem.

Połączenie odżywki Leave-in Conditioning Spray i eliksiru Moisturizing Argan Elixir przygotowuje włosy do pracy, do stworzenia każdej możliwej stylizacji. Przeciwdziała splątywaniu, kondycjonuje i odżywia, chroni przed ciepłem suszarek. Elastyczne ząbki czarnej szczotki Balmain Hair Couture z łatwością wślizgują się pomiędzy włosy, bezproblemowo rozplątując splątane fragmenty. Idealna do stosowania zarówno do mokrych jak i do suchych włosów.

 

Stosowanie: Spryskaj odżywką Leave-in Conditioning Spray wilgotne lub suche włosy, aby je maksymalnie nawilżyć, odżywić i nadać spektakularnego blasku. Nie spłukuj. Użyj kropli eliksiru arganowego Moisturizing Argan Elixir, aby silnie odżywić włosy i nadać połysk końcówkom.

Składniki: LEAVE IN CONDITIONING SPRAY: Eliksir Arganowy, Proteiny Jedwabiu, Prowitamina B, Witamina B3, Witamina E. Wolne od parabenów, wolne od siarczanów. MOISTURIZING ARGAN ELIXIR: Eliksir Arganowy, Proteiny Jedwabiu. Wolne od parabenów, wolne od siarczanów